KURUMSAL

Firmamiz

Kaynak ve kesme otomasyon sistemlerinde yenilikçi, çözüm odaklı, müşteri ihtiyacına göre hızlı ve teknolojik cevap verme kabiliyetine sahip bir markayız.

Wastech çatısı altında üretim zorluklarının üstesinden gelmek için yöntem, materyal ve teknik bilginin sürekli geliştirilmesi yönlendirilmektedir. Wastech, pazar segmentindeki müşteri gereksinimlerini karşılamak için etkin, yüksek verimlilik sağlayan çözümler sunmak için organize edilmiştir.

Wastech, neredeyse her kaynak ve kesme işlemi ve uygulaması için bir ürün ve çözüm dünyası sunmaktadır.

• Otomotiv

• Genel imalat ve inşaat işleri

• Boru hatları

• Boru tesisatları

• Güç üretimi

• Süreç endüstrisi

• Tamir

• Gemi inşa ve denizyolu

• Nakliye ve mobil makinalar

• Danker ve dorse üretimi

 

Vizyonumuz ve Değerlerimiz

Vizyonumuz ve farklı değerler Setimiz, organizasyonumuzun başarı ve ruhuna götürür. Wastech'te değerlerimizi yaşıyoruz. Vizyonumuz ve Değerlerimiz, stratejik kararlar almamıza, kaynakları tahsis etmemize ve seçimlerimizi her geçen gün odaklamamıza yardımcı olmaktadır.

 

Vizyonumuz

Herhangi bir metal imalatı için yenilikçi kaynak ve kesim çözümleri sunan dünyanın önde gelen sağlayıcısı olmak.

 

Değerlerimiz

Müşteriler Konuşur, Dinleriz - Müşterinin sesi her zaman stratejik planlarımızın ve hareketlerin geliştirilmesini sağlar. Bu değeri yaşamak, Müşteri Girişini ve Beklentileri alarak, her fırsatta ve müşterilerimize nasıl sunacağımız konusunda kendimizi ayırarak yapılır.

En İyi Takım Kazanıyor - Takım odaklı, ilgili iştirakçiler en değerli kaynağımızdır ve en iyi yeteneği çekme, geliştirme ve koruma konusunda tutkumuz vardır. Bu değeri yaşamak üç temel yolla yapılır: 1. Doğru ekibi inşa etmek - doğru insanları işe alabilmek için; 2. Doğru ortamı yaratın - liderlerin tüm ortakların katkıda bulunabileceği bir ortam oluşturmalarından ve 3. kazanmalarını sağlayın - doğru insanlara ve doğru çevreye sahip olduğunuzda - kazanmayı çok daha kolay hale getirin!

Sürekli İyileştirme;Devrim niteliğinde hedefler belirlemek, her gün denemek ve öğrenmek, iş süreçlerindeki israfı gidermek ve en iyiyi ölçmek, daha sonra onları daha iyi duruma getirmek. Bu değeri yaşamak, Değişikliğin Bir Zorunluluk ve Geliştirme Araçları'nın kullanılması anlamına gelmektedir. Yenilik Geleceğimizi Tanımlar - Bireysel ve organizasyonel üretkenlik, teknoloji, ürünler, çözümler ve süreçler için devrim yaratacak fikirleri ortaya çıkaracaktır. Bu değeri, farklılaşmış müşteri çözümleri sunarak, Yaratıcı Düşünceyle yaşam kalitesini ve çevre yönetimini geliştiren ürün ve hizmetler oluşturarak ve anlayarak yaşıyoruz.

Müşterilerimize, çalışanlarımıza, hissedarlarımıza ve topluluğumuz için başarı sağlamak için odaklanmamız, bağlılığımız ve değerlerimizi yaşamamız gerekir. Vizyonumuz ve Değerlerimiz, stratejik kararlar almamıza, kaynak tahsis etmemize ve bizi günlük olarak en iyi sonucu vermeye yönlendirmemize yardımcı olur.Wastech Makine geleceği kolaylaştırmak için çalışıyor.